Kirjaudu järjestelmään

Yhteystiedot

QTeam Systems Oy
Y-tunnus 1941371-0
Puh. 020 729 0600
toimisto@QTeam.fi

Posti- ja käyntiosoite

Kidekuja 2
88610 VUOKATTI

Toimitilamme sijaitsevat teknologiapuisto Snowpoliksesta, jonka yhteydessä toimii Sokos Hotel Vuokatti. Nykyaikaisten toimistotilojen lisäksi rakennuksesta löytyvät kahvila-, ravintola-, sekä kokous-, opetus- ja seminaaritilat.
Katso lisää Vuokatin palveluista www.sotkamovuokatti.fi.

Laskutus

Verkkolaskutustunnus: TE003719413710
OVT-tunnus: 003719413710
Verkkolaskuoperaattori: Tieto Oyj
Välittäjätunnus: 003701011385


Logistiikkavastaavat

 

Harri Pääkkönen (Keski-Suomi, Savo, Kainuu)
0400 271 052
etunimi.sukunimi@QTeam.fi, 
kuljetukset@QTeam.fi

     

Antti Tervo (Pohjanmaa)
044 084 5407
etunimi.sukunimi@QTeam.fi,
kuljetukset@QTeam.fi

     

Heikki Björn (Ylä-Kainuu, Koillismaa, Lappi)
0400 521 621 
etunimi.sukunimi@QTeam.fi,
kuljetukset@QTeam.fi

     

Myynti, hallinto, koulutus, konsultointi

 

Pasi Korhonen, toimitusjohtaja
0400 586 147
pasi.korhonen@QTeam.fi

   

Helena Keränen, toimistopalvelut
020 729 0600
toimisto@QTeam.fi

   

Veera Niskanen, markkinointi ja viestintä
040 718 6200
veera.niskanen@QTeam.fi

   
 

Eino Simonen, koulutuspäällikkö
Gsm 040 752 9773
eino.simonen@pkylaatu.fi

   
 

Janne Simola, myynti ja markkinointi
Gsm 044 988 4569
janne.simola@pkylaatu.fi

   

Marko Leinonen, IT-asiantuntija
0400 774 357
marko.leinonen@QTeam.fi

     

Yhteistyökumppanit, koulutus ja konsultointi


Jari Karppinen, ammattikuljettajien jatkokoulutuspäivät
044 262 6678
jari.karppinen@pkylaatu.fi

     

Pekka Ovaska, laatujärjestelmäkoulutus
0400 430 527
pekka.ovaska@pkylaatu.fi

     

Jarno Saarinen, laatujärjestelmäkoulutus
050 918 6432
jarno.saarinen@pkylaatu.fi

     

Ari Isohanni, laatujärjestelmäkoulutus
040 772 2211
ari.isohanni@pkylaatu.fi

     

Finlog Audit Oy, Ulkoinen Auditointi


Jussi Lukkari, Lead Auditor
0400 283 890
jussi.lukkari@pkylaatu.fi

     

Jyrki Auvinen, Lead Auditor
0400 512 474
jyrki.auvinen@pkylaatu.fi